Domy drewniane w zgodzie z naturą
40 lat doświadczenia

Archiwum aktualności

17 sierpienia 2009

Ukończono Budowę Domu k/Murowanej Gośliny

W połowie sierpnia ukończono budowę mieszkalnego domu drewnianego wykonanego w technologii kanadyjskiej w okolicach Murowanej Gośliny.Jak widzimy na zdjęciach dom bardzo ładne się prezentuje.
17 lipca 2009

Budowa domu południowego k/ Murowanej Gośliny

Pod koniec czerwca rozpoczęto budowę domu mieszkalnego w okolica Murowanej Gośliny. Dom jest budowany technologia skandynawską, na parterze elewacja będzie wykonana jako mur pruski natomiast na poddaszu montowane będą deski elewacyjne drewniane.
17 lipca 2009

Ukończono budowę domu k/ Poznania

W okolicach Kórnika koło Poznania na początku Lipca zakończyliśmy budowę mieszkalnego domu z bali typu "Dorota". Dorota którą widzimy na zdjęci została zbudowana z bala prostokątnego o grubości 70mm, dom został docieplony od środka wełną mineralną o grubości 150mm i wykończony boazerią w łazience oraz kuchni płyta gipsową.
16 czerwca 2009

Ukończono budowę domu k/Grudziądza

Na początku czerwca została zakończona budowa domu z drewna w technologii szkieletowej w okolicach Grudziądza. Jak widzimy na załączonych zdjęciach jest to przytulny domek o bardzo ciekawej bryle.
21 maja 2009

Budowa domu k/Grudziądza

Na początku maja zaczęliśmy budować dom mieszkalny w technologii szkieletowej pod Grudziądzem. Jest to niewielki dom mający dobudowany garaż z lewej strony oraz zadaszony taras po prawej stronie. Poniżej prezentujemy zdjęcia z budowy.
16 kwietnia 2009

Budowa domków letniskowych w ośrodku OLIMP

Dziewięć domków letniskowych zamówiła u nas firma Olimp. Trafiły one do ośrodka wypoczynkowego Kormoran w Niesulicach położonego w samym lesie nad malowniczym jeziorem Niesłysz. Wakacyjne domki będą więc doskonale komponować się z otaczającym je krajobrazem.
Wyświetlono pozycje od 191 do 196 z 196
© 2024  |  ZODAN Zakład Obróbki Drewna Adam Nowak
Social media:
Projekt i realizacja MYKK