Domy drewniane w zgodzie z naturą
40 lat doświadczenia

Aktualności

07 sierpienia 2023

Drewniany dom jednorodzinny w Stawnie

Z dumą przedstawiamy Państwu naszą kolejną zakończoną budowę. Jest to dom drewniany zbudowany w technologii szkieletowej według projektu przygotowanego przez naszego klienta.

28 lipca 2023

Dom jednorodzinny z drewna - projekt indywidualny

Zapewne często zastanawiacie się jak wyglądają nasze domy z drewna z wykończonymi wnętrzami. Dziś prezentujemy zdjęcia realizacji, którą skończyliśmy w maju 2022 roku.

27 czerwca 2023

Ośrodek harcerski - osiedle 15 domków z bali

Na terenie Harcerskiego Ośrodka Szkoleniowo - Wychowawczego w Białej (Kujawsko-Pomorskie) budujemy osiedle 15 domów z drewna w technologii z bala 35 mm.

19 czerwca 2023

Klasyczny dom drewniany - projekt "Słoneczny"

Mamy przyjemność poinformować o zakończeniu budowy drewnianego domu jednorodzinnego w urokliwym Głubczynie. Budynek o powierzchni 118,35 m², zrealizowany w technologii szkieletowej, zachowuje wszystkie cechy typowego projektu o nazwie "Słoneczny", z wyjątkiem zadaszonego tarasu.

29 maja 2023

Niewielki dom z drewna nad jeziorem

Wystarczy miesiąc, aby postawić drewniany dom. Tyle zajęło nam wybudowanie kolejnej katalogowej Dagmary XS przeprojektowanej na życzenie klienta.

24 maja 2023

Nowość! Dom rekreacyjny w stylu skandynawskim

Z przyjemnością prezentujemy nowość w naszej ofercie – dom rekreacyjny typu stodoła, zbudowany w technologii szkieletowej, inspirowany estetyką skandynawską. To niezwykłe połączenie tradycji, nowoczesności i minimalistycznego designu.

09 maja 2023

Budynek biurowy w technologii szkieletowej

Prace nad tym projektem trwały od lutego do marca 2023 roku. To zaledwie kilka tygodni, a efekt? Wyjątkowy! Funkcjonalny budynek, który harmonijnie wpisuje się w krajobraz nad jeziorem Niesłysz.

19 kwietnia 2023

Drewniany dom letniskowy Dagmara XS

W miarę zbliżania się sezonu wiosenno-letniego, mamy przyjemność poinformować o realizacji kolejnego projektu domu letniskowego z drewna dla naszego klienta z województwa zachodnio-pomorskiego. Wybrany model to Dagmara XS z naszej katalogowej oferty.

20 marca 2023

Dom drewniany z bala

W niespełna 5 tygodni zbudowaliśmy niewielki, parterowy drewniany dom jednorodzinny bazujący na naszym katalogowym projekcie Dagmara XS. Niesamowitego uroku temu niewielkiemu domkowi z drewna dodaje piękny, przestronny taras o powierzchni 65,5 m2.

08 marca 2023

Dom letniskowy zaadaptowany na jednorodzinny

Zakończyliśmy realizację sielskiego domku drewnianego wykonanego na podstawie naszej katalogowej „Eleonory”. Tą realizację wykonaliśmy w niecałe 3 tygodnie.

Wyświetlono pozycje od 1 do 10 z 13
© 2023  |  ZODAN Zakład Obróbki Drewna Adam Nowak
Social media:
Projekt i realizacja MYKK