Domy drewniane w zgodzie z naturą
40 lat doświadczenia

Aktualności

09 kwietnia 2024

Letniskowy dom drewniany typu stodoła - realizacja

Od projektu do realizacji. Przedstawiamy gotowy dom letniskowy typu stodoła. Domy z drewna w stylu skandynawskim cieszą się coraz większą popularnością dzięki swojej unikalnej estetyce oraz funkcjonalności.

11 marca 2024

Domki letniskowe nad jeziorem w Koronowie

Zima powoli dobiega końca, a wraz z nią nasza kolejna realizacja dla klienta indywidualnego. Dwa miesiące wystarczą, aby powstał niewielki ośrodek wypoczynkowy składający się z czterech domków letniskowych.

22 lutego 2024

Kompleks 11 domków letniskowych nad morzem

Informujemy o zakończeniu kolejnego znaczącego projektu realizowanego przez Zodan. Jest to kompleks domków letniskowych tworzących ośrodek wypoczynkowy zlokalizowany w Niechorzu,

14 lutego 2024

Drewniany domek letniskowy w Zalesiu

Kolejny drewniany domek letniskowy oddany w ręce klienta. Tym razem skupiliśmy wysiłki na realizacji projektu „Eleonora” 

16 stycznia 2024

Nowość w ofercie - Alex 2 z poddaszem

Miło nam poinformować o wprowadzeniu do oferty odświeżonej wersji domu Alex 2. Zmieniony projekt nie tylko zachowuje wszystkie zalety oryginalnej wersji, ale także oferuje dodatkową przestrzeń dzięki funkcjonalnemu zaadaptowaniu poddasza. 

25 października 2023

Dom z drewna modrzewiowego po 8 latach

Przedstawiamy jedną z naszych realizacji z 2015 roku. Dom wykonany w całości z drewna modrzewiowego zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku.

07 sierpienia 2023

Drewniany dom jednorodzinny w Stawnie

Z dumą przedstawiamy Państwu naszą kolejną zakończoną budowę. Jest to dom drewniany zbudowany w technologii szkieletowej według projektu przygotowanego przez naszego klienta.

28 lipca 2023

Dom jednorodzinny z drewna - projekt indywidualny

Zapewne często zastanawiacie się jak wyglądają nasze domy z drewna z wykończonymi wnętrzami. Dziś prezentujemy zdjęcia realizacji, którą skończyliśmy w maju 2022 roku.

27 czerwca 2023

Ośrodek harcerski - osiedle 15 domków z bali

Na terenie Harcerskiego Ośrodka Szkoleniowo - Wychowawczego w Białej (Kujawsko-Pomorskie) budujemy osiedle 15 domów z drewna w technologii z bala 35 mm.

19 czerwca 2023

Klasyczny dom drewniany - projekt "Słoneczny"

Mamy przyjemność poinformować o zakończeniu budowy drewnianego domu jednorodzinnego w urokliwym Głubczynie. Budynek o powierzchni 118,35 m², zrealizowany w technologii szkieletowej, zachowuje wszystkie cechy typowego projektu o nazwie "Słoneczny", z wyjątkiem zadaszonego tarasu.

Wyświetlono pozycje od 1 do 10 z 19
© 2024  |  ZODAN Zakład Obróbki Drewna Adam Nowak
Social media:
Projekt i realizacja MYKK