Domy drewniane w zgodzie z naturą
40 lat doświadczenia

Zalety domków rekreacyjnych

Domki ogrodowe drewniane

Letniskowe domki rekreacyjne pozwolą przeżyć wakacje marzeń - blisko natury, z dala od tłumów i na własnych warunkach. Nasze domki letniskowe możesz dopasować do swoich indywidualnych potrzeb, a to jedna z najważniejszych zalet, jakimi mogą się pochwalić. Drewniane domki rekreacyjne są wytrzymałe, a także pozwalają na duże pole do popisu jeśli chodzi i ich aranżację. Oferujemy klika gotowych projektów domków, ale również jesteśmy w stanie dowolnie zmodyfikować każdy z nich.

Dlaczego warto zainwestować w domek rekreacyjny?

Na początku warto zaznaczyć, że inwestycja nie jest tak kosztowna, jakby się mogło wydawać! Nasze projekty dopasowujemy zawsze do budżetu, jakim dysponuje klient, a zastosowane rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że rekreacyjne domki letniskowe służą niezawodnie przez wiele lat. Jeśli cenisz sobie wypoczynek z dala od zgiełku miasta i chcesz mieć swoje własne miejsce, w którym odpoczniesz o każdej porze roku - domek letniskowy to najlepszy wybór.

 

Co ważne domki rekreacyjne wpływają na nasze samopoczucie również z innego powodu - wyróżniają się doskonałymi parametrami cieplnymi (są łatwe do ogrzania zimą i zapewniają przyjemny chłód latem), a także akustycznymi. Dodatkowo konstrukcje drewniane tworzą naturalny, zdrowy mikroklimat w pomieszczeniach. Drewno nie emituje żadnych szkodliwych substancji do środowiska - warto postawić na ekologiczne rozwiązania. W naszych domkach wypoczywa się zdrowo i przytulnie.

© 2024  |  ZODAN Zakład Obróbki Drewna Adam Nowak
Social media:
Projekt i realizacja MYKK