Domy drewniane w zgodzie z naturą
40 lat doświadczenia

Garaże drewniane

Garaże drewniane oraz różnego rodzaju zadaszenia i wiaty z drewna, projektujemy pod wymiar. Nasze konstrukcje doskonale spełniają potrzeby zleceniodawcy, ponieważ przykładamy dużą uwagę do tego, by projekt dokładnie odzwierciedlał zamysł i służył niezawodnie przez lata. Nasze konstrukcje są niezwykle solidne, co zawdzięczają dokładnej selekcji i dodatkowej impregnacji drewna, które wykorzystujemy do ich budowy.

 

Garaże drewniane sprawdzają się zarówno na posesjach prywatnych, jak i firmowych. Możemy wykonać dowolny wymiar garażu, również pod gabaryty samochodów dostawczych i busów osobowych. Garaż może mieć dowolny kształt dachu, kładziemy także różne rodzaje pokryć dachowych. Możemy dokładnie odzwierciedlić pomysł klienta na podstawie dostarczonej dokumentacji lub przedstawić klika gotowych projektów garaży i zadaszeń drewnianych, które również możemy zmodernizować.

Drewniane zadaszenia i wiaty

Zadaszenia i wiaty drewniane doskonale spełniają swoją funkcję, czyli chronią obiekty przed szkodliwym działaniem deszczu, śniegu czy nadmiernego nasłonecznienia. Ponadto świetnie się prezentują, a jednocześnie wpasowują w obecne trendy zrównoważonego i ekologicznego budownictwa. Jesteśmy w stanie wykonać dowolną konstrukcję drewnianą oraz zamontować ją pod wskazanym adresem w Wielkopolsce i okolicach. Zapewniamy terminową realizację powierzonych nam zleceń na budowę garaży drewnianych i innych konstrukcji.

 

Garaż drewniany / wiata / zadaszenie

© 2024  |  ZODAN Zakład Obróbki Drewna Adam Nowak
Social media:
Projekt i realizacja MYKK