Domy drewniane w zgodzie z naturą
40 lat doświadczenia

Katalog altan ogrodowych

Drewniana altana ogrodowa

Naszym zdaniem altana drewniana to absolutny must have każdego ogrodu czy działki miejskiej. Niemalejąca popularność altan ogrodowych, tylko utwierdza nas w tym przekonaniu. Altany to idealne miejsce na odpoczynek w ogrodzie, gdzie schronimy się przed nadmiernym nasłonecznieniem, a wieczorami jej konstrukcja ochroni nas od chłodu. Oferujemy wiele ciekawych projektów altan ogrodowych, które wykonujemy w technologii bali lub konstrukcji ciesielskiej.

Projekty altan ogrodowych

Nasze projekty zwrócone są w stronę tradycyjnej stylistyki, ale na życzenie możemy zrealizować bardziej nowoczesne konstrukcje. Zrealizujemy także zamówienia indywidualne - możemy przygotować oryginalny projekt altany ogrodowej na podstawie pomysłu klienta. Altany mogą mieć dowolne wymiary. Chętnie podejmujemy się wykonania rozmaitych zdobień na altanach ogrodowych.

 

Drewniane altany ogrodowe są doskonałą alternatywą do tarasu lub balkonu i miejscem na wakacyjną imprezę, grilla lub relaks z książką. Konstrukcje naszych altan ogrodowych są niezwykle lekkie i pozwalają na instalacje w jeden dzień.

 
Nr kat.Kat. Nazwa SzerokośćSzer. DługosćDł. PowierzchniaPow. Foto
070 Irena 1 2,50 m 2,50 m 6,25 m²
 
071 Irena 2 3,00 m 3,00 m 9,00 m²
 
072 Irena 3 3,50 m 3,50 m 12,25 m²
 

Altany - konstrukcja ciesielska (ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE)

Altana Spec (ZAMÓWIENIE INDYWIDUALNE)

© 2024  |  ZODAN Zakład Obróbki Drewna Adam Nowak
Social media:
Projekt i realizacja MYKK