Domy drewniane w zgodzie z naturą
40 lat doświadczenia

Katalog domów z bali

Zdecydowałeś się już na dom z bali, ale nie wiesz, jaki projekt wybrać? Zobacz nasz katalog domów z bali. Dużym powodzeniem wśród klientów cieszą się klasyczne projekty parterowych domów z bali. Niewymagające rozwiązania konstrukcyjne przekładają się na wysoką funkcjonalność budynku o każdej porze roku. Niemniej jednak w naszym katalogu znajdziesz dużo projektów nietuzinkowych brył domów z bali drewnianych.

Projekty domów z bali o różnym standardzie wykończenia

Każdy dom może mieć indywidualny standard wykończenia. Domy z naszego katalogu mogą być wyposażone w kominek, który zapewnia nie tylko przyjemny relaks - odpowiednio dobrana instalacja może ogrzać zarówno pomieszczenia, jak i wodę użytkową. Wszystkie domy budujemy w standardzie całorocznym, a ich wspólnym elementem jest taras lub weranda. U nas znajdziesz projekty domów z bali piętrowe, parterowe oraz z możliwością adaptacji przestrzeni na poddaszu.

 

Jeśli nie możesz zdecydować, który projekt domu wybrać - skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści doradzą, który projekt gotowy najlepiej wpasuje się w Twoje potrzeby. Co ważne każdy zaprezentowany projekt możemy dowolnie zmodernizować.

 

Olimpia

120,50 m²
 

Marianna

61 m² p. podłogi
 

Atena

105,5 m² p. podłogi
 

Patrick

121,00 m²
 

Simone

122,80 m²
 

Szyper

60,00 m²
 

Nie możesz się zdecydować? Chcesz obejrzeć więcej projektów domów z drewna? Polecamy:

  • pracownię projektową MÓJ-DOM Łukasza Iwanka, z którą od lat z powodzeniem współpracujemy. Wejdź na stronę www.moj-dom.pl i zobacz jeszcze inne projekty domów!
  • pracownię architektoniczną MGProjekt - www.mgprojekt.com.pl

  

© 2024  |  ZODAN Zakład Obróbki Drewna Adam Nowak
Social media:
Projekt i realizacja MYKK