Domy drewniane w zgodzie z naturą
40 lat doświadczenia

Technologia budowy domów letniskowych

Domki letniskowe drewniane - Technologia

Podczas budowy domków letniskowych i ogrodowych wykorzystujemy dokładnie opracowane rozwiązania, które są niezawodne, a co najważniejsze przyjazne środowisku. Technologie budowania domków letniskowych, które stosujemy pozwalają nam działać sprawnie i precyzyjnie, a także gwarantują wiele zalet pod względem estetycznym, a także funkcjonalnym. Dlaczego nasze domki są przyjazne środowisku?

 

Jest to produkt z całości wykonany z drewna sosnowego lub świerkowego, posiadającego certyfikat FSC. Montaż domków letniskowych jest jednocześnie prosty i tani, dlatego każdy może sobie pozwolić na skorzystanie z naszej oferty.

Jak dokładnie przebiega budowa domków letniskowych?

Pierwszym etapem jest odpowiednie przygotowanie placu budowy, na którym należy wykonać fundament punktowy, najczęściej są to bloczki betonowe. Następnie stawiamy ściany i stropy oraz dach. Nasze ekipy montażowe działają sprawnie, co w połączeniu z doskonałym zapleczem technicznym wpływa na szybkość budowy domków letniskowych. W zależności od wielkości domku ogrodowego montaż waha się od jednego do kliku dni, co jest dużą zaletą tego typu obiektów.

 

Ogrodowe domy z drewna są zbudowane z bali o grubości 35 mm, natomiast ściany domków letniskowych mogą mieć następujące grubości 35, 50, 70, 100 mm. Dodatkową, opcjonalną możliwością jest docieplenie ścian i podłogi 100 milimetrową warstwą wełny mineralnej, natomiast dach może być ocieplony wełną mineralną o grubości 100 lub 150 mm.

 

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem domków letniskowych drewnianych.

 
© 2024  |  ZODAN Zakład Obróbki Drewna Adam Nowak
Social media:
Projekt i realizacja MYKK