Domy drewniane w zgodzie z naturą
40 lat doświadczenia

Indywidualne projekty domów i konstrukcji drewnianych

Rekonstrukcja starego budynku z drewna

Domy, garaże czy stajnie drewniane to dla nas za mało! Bez trudu wybudujemy dla Ciebie praktycznie dowolny budynek gospodarczy, socjalny czy obiekt agroturystyczny. Mamy też za sobą doświadczenia z rekonstrukcją starych budynków o drewnianej konstrukcji - na przykład dzwonnicy (zdjęcie obok).

Jeśli marzy Ci się nietypowa konstrukcja w ogrodzie lub jeśli planujesz dużą inwestycję budowlaną i zależy Ci na jej unikalności - wybierz naszą firmę. Rozmaite konstrukcje i obiekty z drewna to niewątpliwie nasza specjalność, o czym przekonało się wielu zadowolonych inwestorów. Zapewniamy indywidualne i profesjonalne podejście do każdego zlecenia, a także dbamy o stały kontakt z klientem na każdym etapie współpracy.

Adaptacje i przebudowy obiektów z drewna

Podejmujemy się rozmaitych adaptacji oraz modernizacji istniejących obiektów drewnianych. Kwalifikacje naszych pracowników pozawalają sprostać każdemu, nawet najbardziej nietypowemu zadaniu. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a odnowione obiekty drewniane naszego autorstwa zachwycają również najbardziej wymagających konserwatorów.

Możemy zupełnie zmienić wgląd i zastosowanie danego budynku z drewna lub przywrócić jego dawną funkcję - wszystko zależy od oczekiwań zleceniodawcy. Zajmujemy się zewnętrzną modernizacją obiektów z drewna, jak również odświeżaniem ich wnętrz. Pracę modernizacji najczęściej podejmujemy się zimą, ze względów organizacyjnych. Zawsze poświęcamy dużo czasu na opracowanie odpowiedniej stylistyki budynku, tak by stworzyć spójną całość.

 

Przebudowa autosalonu na restaurację STAJNIA w Pile (wielkopolskie)

Przekonaj się, co może zyskać budynek dzięki adaptacji. Zobacz nasze najciekawsze realizacje

Obiekt użyteczności publicznej - Salon kosmetyczny

Obiekt użyteczności publicznej -Świetlica

Kompleks agroturystyczny

© 2024  |  ZODAN Zakład Obróbki Drewna Adam Nowak
Social media:
Projekt i realizacja MYKK