Domy drewniane w zgodzie z naturą
40 lat doświadczenia

Domy szkieletowe

Domy szkieletowe

Zobacz katalog domów szkieletowych

 

Wyspecjalizowaliśmy się w budowie drewnianych domów szkieletowych (potocznie zwanych kanadyjskimi). Tworzymy całoroczne domy szkieletowe o różnym metrażu oraz standardzie wyposażenia. Przygotowaliśmy wiele ciekawych projektów gotowych, ale też chętnie realizujemy projekty indywidualnie. Domy kanadyjskie budujemy w sprawdzonej technologii szkieletowej, która gwarantuje energooszczędność i trwałość. Solidny szkielet drewniany oraz najlepsze materiały izolacyjne to gwarancja solidnego, bezpiecznego i komfortowego domu, który będzie służył wielu pokoleniom.

 

Drewniane domy szkieletowe dają ogromne możliwości w zakresie stosowania rozmaitych technologii i można dostosować je do różnorodnych warunków zabudowy. Bez problemu można je wyposażyć w nowoczesne instalacje ogrzewania czy pompy ciepła do wody użytkowej, instalacje alarmowe i systemy inteligentnego domu. Możemy zrealizować każdy projekt domu na podstawie dostarczonej od klienta dokumentacji, mamy też wiele gotowych projektowe domów szkieletowych do wyboru, które również modyfikujemy pod indywidualne potrzeby i warunki przestrzenne na danej działce.

Domy kanadyjskie – charakterystyka

Domy kanadyjskie swoją nazwę zawdzięczają dużej popularności w Kanadzie oraz Stanach Zjednoczonych. Jednakże doskonale sprawdzają się także w europejskim nieco bardziej kapryśnym klimacie. To lekkie domy wykonane z drewna oparte o konstrukcję szkieletową. Tego rodzaju dom zbudowany jest z desek, które łączy się w tarcze ścian, a dopiero w kolejnym kroku stawia je się do pionu. Technologia wykonania takich domów pozwala na szybkość budowy i co ważne można je budować przez cały rok, ponieważ nie wymagają stosowania prac mokrych. 

Drewniane domy szkieletowe

Specjalizujemy się również w domach z bali drewnianych, które cechują się jeszcze bardziej tradycyjną konstrukcją. Domy szkieletowe buduje się szybko, a co najważniejsze kosz budowy jest o wiele niższy niż tradycyjnych obiektów mieszkalnych. Co ważne takie konstrukcje są bardziej ekonomiczne w użytkowaniu - latem pozwalają zachować przyjemny chłód w pomieszczeniach, a ich nagrzanie podczas zimnych miesięcy nie stanowi problemu, ze względu na wysokie parametry termiczne.

 

Każdy etap współpracy z naszą firmą opiera się na rzetelnym kontakcie z klientem. Zlecając nam budowę domu szkieletowego zyskujesz pewność, że wszystko zostanie zrealizowane z dbałością o najdrobniejsze detale, tak by mieszkało Ci się bezpiecznie i wygodnie.

© 2024  |  ZODAN Zakład Obróbki Drewna Adam Nowak
Social media:
Projekt i realizacja MYKK