Domy drewniane w zgodzie z naturą
40 lat doświadczenia

Zalety całorocznych domów z drewna

Zalety domów drewnianych

Dlaczego warto zamieszkać w całorocznym domu drewnianym? Jeśli cenisz proekologiczne rozwiązania i chcesz zainwestować w energooszczędny budynek - całoroczny dom z drewna to inwestycja, którą koniecznie musisz rozważyć! Dla naszych klientów oferujemy usługę budowy domów drewnianych pod klucz - realizujemy indywidualne pomysły. Poniżej znajdziesz najważniejsze zalety domów całorocznych z drewna.


• W zgodzie ze środowiskiem
Drewno jest jednym z najbardziej uniwersalnych materiałów, a jego obróbka emituje do otoczenia najmniej zanieczyszczeń. Co istotne jest także materiałem prostym w obróbce, co daje wiele możliwości konstrukcyjnych.


• Wysokie paramenty cieplne
Stosowane przez nas technologie w domach drewnianych pozwalają osiągnąć bardzo zadowalające parametry, związane z termoizolacją oraz akustyką.


• Przyjazny mikroklimat
Drewno tworzy swoisty mikroklimat - w naturalny sposób reguluje wilgotność w pomieszczeniach. Jest to zatem naturalny filtr powietrza w pomieszczeniach.


• Szybka budowa
Konstrukcje domów drewnianych zostały opracowane tak, by proces ich budowy był najbardziej zoptymalizowany. Domy z drewna stawia się szybko, dzięki przygotowanym wcześniej elementom.


• Powrót do korzeni
Domy drewniane mają jeszcze jedną istotną zaletę - przebywanie w nich pozytywnie wpływa nie tylko na nasze zdrowie, ale również na samopoczucie. Przebywamy w naturalnym środowisku, które znacznie przyczynia się do redukcji stresu i pozwala miło spędzić czas.

© 2024  |  ZODAN Zakład Obróbki Drewna Adam Nowak
Social media:
Projekt i realizacja MYKK