Domy drewniane w zgodzie z naturą
40 lat doświadczenia

Katalog domów szkieletowych

W naszym katalogu domów szkieletowych znajdziesz gotowe projekty i zdjęcia oraz szczegółowe wymiary techniczne. Oferujemy projekty drewnianych domów parterowych z poddaszem nieużytkowym lub użytkowym. W ofercie również projekty domów jednorodzinnych piętrowych z dodatkową przestrzenią użytkową na poddaszu i z podpiwniczeniem.

Proponujemy domy drewniane w technice szkieletowej o nietypowej bryle, ale również klasyczne, symetryczne budynki jednorodzinne. Niezależnie od wybranej kondygnacji, nasze projekty domów szkieletowych cenione są za funkcjonalność. Jeśli cenisz prostotę i klasykę w nowoczesnym wydaniu nasz katalog z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Wyjątkowe projekty drewnianych domów szkieletowych

Chętnie wybierane są również projekty, gdzie główną rolę grają duże, pięknie wyeksponowane tarasy i werandy. W katalogu znajdziesz także projekty domów z dobudowanym garażem oraz różnych rodzajach dachu. Elewacje budynków mogą być wzbogacone o dodatkowe elementy drewniane, takie jak np. okiennice, asymetryczne deski elewacyjne.

Każdy projekt zaprezentowany w katalogu możemy zmodyfikować. Zmianie, pod indywidualne preferencje klientów, może ulec między innymi układ pomieszczeń. Gotowe projekty drewnianych domów szkieletowych to zdecydowanie opłacalne rozwiązanie - koszt budowy takiego domu jest zdecydowanie niższy.

 

Dudek

87,6 m² p. podłogi
 

Jadwiga

105,8 m² p. podłogi
 

Jaskółka

98,3 m² p. użytkowej
 

Szyper

68,54 m p. podłogi
 

Południowy

102,7 m² p. użytkowej
 

Olimpia

121,5 m² p. podłogi
 

Motyl

71,8 m² p. podłogi
 

L-73

143 m² p. podłogi
 

Słoneczny

118,35 m² p. podłogi
 

Opachówka

93,10 m² p. podłogi
 

Poniatówka

67,00 m² p. podłogi
 

Franciszka

63,5 m² p. podłogi
 

Urszula

172 m² p. podłogi
 

Alex

59,00 m² p. podłogi
 

Dom modelowy nr 1

160,5 m² p. podłogi
 

Dom modelowy nr 2

79,9 m² p. użytkowej
 

Nie możesz się zdecydować? Chcesz obejrzeć więcej projektów domów z drewna? Polecamy:

  • pracownię projektową MÓJ-DOM Łukasza Iwanka, z którą od lat z powodzeniem współpracujemy. Wejdź na stronę www.moj-dom.pl i zobacz jeszcze inne projekty domów!
  • pracownię architektoniczną MGProjekt - www.mgprojekt.com.pl

  

© 2024  |  ZODAN Zakład Obróbki Drewna Adam Nowak
Social media:
Projekt i realizacja MYKK