Domy drewniane w zgodzie z naturą
40 lat doświadczenia

Dom z drewna modrzewiowego po 8 latach
25 października 2023

Przedstawiamy jedną z naszych realizacji z 2015 roku. Dom wykonany w całości z drewna modrzewiowego zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Modrzew, ceniony za swoją trwałość i naturalne piękno, był doskonałym wyborem naszego klienta, który pragnął połączenia nowoczesności z tradycją. Inwestor miał konkretną wizję i chciał, aby z biegiem lat drewno nabrało naturalnej patyny, zszarzało, co dodaje budynkowi charakteru.

 

Oto efekt po 8 latach – dom, który zyskał na autentyczności i stał się jeszcze bardziej wyjątkowy. Zdjęcia pokazują, jak pięknie starzeje się drewno modrzewiowe. Szarość, która pojawiła się na powierzchni, podkreśla naturalny charakter drewna i dodaje budynkowi niepowtarzalnego uroku. Chcieliśmy, żeby nasza praca przetrwała próbę czasu i zachwycała naszego klienta przez wiele lat - tak też się stało.

 

Modrzew jest jednym z najtrwalszych gatunków drewna. Posiada wysoką odporność na działanie czynników atmosferycznych, owadów i grzybów. Dzięki temu dom zbudowany z tego rodzaju drewna będzie służył przez wiele lat bez konieczności częstej konserwacji i napraw. Jeśli jesteś zainteresowany tym lub innym projektem z naszego katalogu...

 

Zapraszamy do kontaktu

 
© 2023  |  ZODAN Zakład Obróbki Drewna Adam Nowak
Social media:
Projekt i realizacja MYKK