Domy drewniane w zgodzie z naturą
30 lat doświadczenia

Zalety domków rekreacyjnych

Domki ogrodowe drewniane

Letniskowe domki rekreacyjne pozwolą przeżyć wakacje marzeń - blisko natury, z dala od tłumów i na własnych warunkach. Nasze domki letniskowe możesz dopasować do swoich indywidualnych potrzeb, a to jedna z najważniejszych zalet, jakimi mogą się pochwalić. Drewniane domki rekreacyjne są wytrzymałe, a także pozwalają na duże pole do popisu jeśli chodzi i ich aranżację. Oferujemy klika gotowych projektów domków, ale również jesteśmy w stanie dowolnie zmodyfikować każdy z nich.

Dlaczego warto zainwestować w domek rekreacyjny?

Na początku warto zaznaczyć, że inwestycja nie jest tak kosztowna, jakby się mogło wydawać! Nasze projekty dopasowujemy zawsze do budżetu, jakim dysponuje klient, a zastosowane rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że rekreacyjne domki letniskowe służą niezawodnie przez wiele lat. Jeśli cenisz sobie wypoczynek z dala od zgiełku miasta i chcesz mieć swoje własne miejsce, w którym odpoczniesz o każdej porze roku - domek letniskowy to najlepszy wybór.

 

Co ważne domki rekreacyjne wpływają na nasze samopoczucie również z innego powodu - wyróżniają się doskonałymi parametrami cieplnymi (są łatwe do ogrzania zimą i zapewniają przyjemny chłód latem), a także akustycznymi. Dodatkowo konstrukcje drewniane tworzą naturalny, zdrowy mikroklimat w pomieszczeniach. Drewno nie emituje żadnych szkodliwych substancji do środowiska - warto postawić na ekologiczne rozwiązania. W naszych domkach wypoczywa się zdrowo i przytulnie.

© 2021  |  ZODAN Zakład Obróbki Drewna Adam Nowak  |  NIP: 7640101185,   REGON: 008117196
ul. Batorego 1, 89-320 Wysoka, woj. wielkopolskie  |  telefon: +48 67 287 12 26, e-mail: domy@zodan.pl

Projekt i realizacja MYKK
plde