Domy drewniane w zgodzie z naturą
40 lat doświadczenia

Drewniane domki letniskowe

Domki letniskowe drewniane

Zobacz katalog domków letniskowych

 

ZODAN to producent domków letniskowych, który spełnił już niejedno marzenie związane z wypoczynkiem w wyjątkowych zakątkach. Wiemy, że domki rekreacyjne mają wiele zalet i dokładamy wszelkich starań, by w naszych realizacjach odzwierciedlić każą z nich. Czerpiemy z bogatego doświadczenia oraz innowacyjnych technologii w budownictwie, dzięki czemu nasze domki letniskowe to połączenie tradycji z nowoczesnością. Zapewniają one komfortowy wypoczynek w naturalnym środowisku, a z tym trudno konkurować.

Domki letniskowe dla każdego

Drewniany domek letniskowy można postawić niemal wszędzie, w związku z czym możesz wybrać oryginalną działkę, np. blisko jeziora czy lasu. Zastanawiasz się ile kosztuje budowa domku letniskowego? Zapewniamy indywidualną wycenę, a ponadto umożliwiamy wygodny zakup w ratach! Domki letniskowe budujemy na zlecenie klientów indywidualnych, jak również ośrodków wypoczynkowych i instytucji. Każdy projekt jest dla nas równie istotny, a realizacja zawsze nastawiona na sukces.

 

Budujemy małe domki letniskowe, a także kilkupiętrowe konstrukcje - żaden projekt nie stanowi dla nas problemu. Do produkcji domków letniskowych wykorzystujemy jedynie wysokojakościowe drewno, które sprawdzamy z certyfikowanych źródeł. Każdy domek letniskowy możemy dodatkowo ocieplić. Więcej na temat technologii budowania drewnianych domków letniskowych i ogrodowych przeczytasz - tutaj.

© 2024  |  ZODAN Zakład Obróbki Drewna Adam Nowak
Social media:
Projekt i realizacja MYKK