Domy drewniane w zgodzie z naturą
40 lat doświadczenia

O nas

Zodan - producent domów z drewna

Firma Zodan to uznany producent domów drewnianych z Wielkopolski. Od 1985 roku budujemy wymarzone domy w prawdziwej harmonii z naturą. W naszych realizacjach znajdziesz zarówno domy drewniane w technologii szkieletowej, jak i domki z bali. Oferta obejmuje także domki letniskowe i pozostałe, oryginalne konstrukcje drewniane.

 

• Tradycję łączymy z nowoczesną technologią

 

Mimo, że technologia budowy domów drewnianych bardzo się rozwinęła, nie zrezygnowaliśmy całkiem z tradycyjnych rozwiązań sztuki rzemieślniczej. Chętnie korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, które znane są od setek lat. Nasi specjaliści łączą zatem tradycję z nowoczesnością, czego efektem są ponadczasowe budynki.
Obecnie dysponujemy własną suszarnią i nowoczesnym parkiem maszynowym. Naszą produkcję wspomaga profesjonalny program konstrukcyjno-architektoniczny, dzięki któremu klienci mogą zobaczyć i osobiście „przymierzyć” swój dom, zanim on powstanie.

 

• Najwyższa jakość materiałów

 

Produkujemy z drewna, które wyrosło w Polsce i posiada certyfikat jakości FSC. Zastosowanie drewna świerkowego lub sosnowego sprawia, że budowane przez nas domy zapewniają przyjazny mikroklimat przez cały rok. Są zdrowe nawet dla alergików. Na specjalne życzenie możemy zamówić inne gatunki drewna, takie jak między innymi modrzew.

 

• Jesteśmy znani w całej Europie

 

Jesteśmy doświadczonym producentem domów drewnianych - nie ma dla nas realizacji za trudnych, czy zbyt dużych. Zbudowaliśmy całe osiedla domów z drewna w pobliżu Berlina i w Bawarii. W okolicach Karpacza i w Kostnie niedaleko Gorzowa można podziwiać nasze miasteczka kowbojskie. Cieszymy się zaufaniem Klientów we Francji, Niemczech, Szwecji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, a przede wszystkim w Polsce, gdzie trafia 70% całej naszej produkcji.

© 2024  |  ZODAN Zakład Obróbki Drewna Adam Nowak
Social media:
Projekt i realizacja MYKK