Domy drewniane w zgodzie z naturą
40 lat doświadczenia

Domy drewniane pod klucz

Dom drewniany według Twojego pomysłu

Zrealizujemy Twój pomysł od A do Z
Na podstawie Twoich wskazówek przygotujemy profesjonalny projekt,
a potem wybudujemy go dla Ciebie!

 

Często jest tak, że nasi klienci mają gotowy koncept domu z drewna pod klucz, w którym chcą zamieszkać, potrzebują jedynie „przelać” pomysł na konkretny projekt. Tu pojawiamy się my ze swoją kompleksową usługą budowy, która zawiera stworzenie projektu i modelu 3D, a następnie realizację inwestycji. Jesteśmy do dyspozycji klientów - zapewniamy fachowe doradztwo, ale też jesteśmy otwarci na sugestie. Każde zlecenie traktujemy, jak wyzwanie, którego warto się podjąć, by stworzyć wymarzony dom drewniany wykończony pod klucz.

Dom drewniany z wykończeniem wnętrz

Oferujemy usługę wykańczania wnętrz w domach drewnianych według wytycznych klientów. Dom drewniany pod klucz to wygodna inwestycja, ponieważ zaraz po ukończonej budowie możesz się wprowadzić i cieszyć się komfortowym użytkowaniem obiektu. Wykonujemy wykończenia w stylu tradycyjnym, jak i bardziej nowoczesne aranżacje. Budujemy nie tylko domy całoroczne, dużym powodzeniem cieszą się drewniane domki letniskowe, które również mamy w swojej ofercie. Chętnie realizujemy nietypowe pomysły klientów. Domy budujemy także w stanie deweloperskim.

Etapy przygotowania konstrukcji na zamówienie

1. Przekazanie projektu wstępnego

Opowiedz nam, jakie są Twoje oczekiwania. Pokaż rysunek, albo podobne konstrukcje. Nie musisz przychodzić z gotowym, profesjonalnym projektem, nie musisz się znać na budowaniu domów z drewna. Wystarczy, że zrozumiemy, czego potrzebujesz.

 

2. Model 3D

Nasz konstruktor na podstawie przekazanych wskazówek buduje komputerową wizualizację Twojego domu drewnianego. Oglądając model 3D możesz stwierdzić, czy Ci się podoba, czy o to właśnie chodziło, nanieść zmiany i poprawki.

 

3. Projekt

Gotowy model otrzymuje architekt, który przygotowuje dokumentację techniczno-budowlaną niezbędną do uzyskania zgody na budowę.

 

4. Adaptacja

Kierownik budowy dokonuje adaptacji gotowego projektu na potrzeby budowy. Na tym etapie mogą zostać wprowadzone przez kierownika (niewielkie) modyfikacje.

 

5. Realizacja

Gdy projekt będzie gotowy, przejdziemy do realizacji. Niedługo będziesz się cieszyć domem i satysfakcją, że jest on nie tylko wyjątkowy, ale też w 100% Twój.

© 2024  |  ZODAN Zakład Obróbki Drewna Adam Nowak
Social media:
Projekt i realizacja MYKK