Domy drewniane w zgodzie z naturą
40 lat doświadczenia

Domy z bali drewnianych

Domy z bali drewnianych

Zobacz katalog domów z bali

 

Konstrukcje domów z bali drewnianych są niepowtarzalne, a ich popularność nie słabnie od lat. Bez wątpienia mieszkańcy domów z bali mogą cieszyć się spokojem, przebywając w przytulnych wnętrzach, gdzie główne skrzypce gra ponadczasowe drewno. Jeśli marzysz o własnym domu z bali nie mogłeś trafić lepiej - dołożymy wszelkich starań, by spełnić Twoje oczekiwania.

Wyspecjalizowaliśmy się w budowie domów z bali, wykorzystując sprawdzone technologie oraz najlepsze drewno iglaste. Realizujemy projekty małych domów z bali, a także dużych willi lub domów piętrowych z podpiwniczeniem, w zależności od preferencji klientów. Domy z bali drewnianych mogą być całoroczne lub pełnić funkcję domku sezonowego na wypoczynek z dala od miasta.

Wybierz sprawdzonego producenta domów z bali

Jako doświadczony producent domów z bali możemy zagwarantować, że budowane przez nas obiekty są ekologiczne, ekonomiczne, a także komfortowe w codziennym użytkowaniu niezależnie od pory roku. Domy z bali budujemy solidnie, a każdy etap realizacji jest ściśle kontrolowany. Całoroczne domy drewniane to same zalety! Chętnie spotkamy się z Tobą, by omówić Twój pomysł i szybko przystąpimy do działania, byś mógł krótkim czasie zamieszkać w ekologicznym domu z bali drewnianych.

 

Domy z bali wykonujemy na podstawie naszych projektów lub projektu dostarczonego przez klienta. Więcej informacji na temat technologii domów z bali - tutaj.

 

 

© 2024  |  ZODAN Zakład Obróbki Drewna Adam Nowak
Social media:
Projekt i realizacja MYKK