Domy drewniane w zgodzie z naturą
30 lat doświadczenia

Domy szkieletowe

Domy szkieletowe

Zobacz katalog domów szkieletowych

 

Specjalizujemy się w budowaniu drewnianych domów szkieletowych, wykorzystując sprawdzone technologie oraz najlepsze drewno iglaste. Dzięki zbudowaniu solidnego szkieletu z drewna, zastosowaniu wełny mineralnej do ocieplenia wnętrza i wykonaniu odpowiedniej elewacji oraz boazerii, mogą być one wykorzystywane przez bardzo długi czas.

 

Z naszej oferty możecie Państwo wybrać projekty domów szkieletowych o różnych powierzchniach i z różną ilością sypialni, a nic nie stoi na przeszkodzie, abyście wcielili w życie swój własny pomysł, którego realizacją zajmiemy się natychmiast. Zaletami tego rodzaju obiektów są przede wszystkim niska cena oraz szybkość budowy. Domy z drewna całoroczne są bardzo trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, dzięki zastosowaniu odpowiedniego ogrzewania dają należyte ciepło zimą, a latem zapewnią przyjazny mikroklimat. Są w pełni ekologiczne, piękne i dlatego też cieszą się obecnie tak dużą popularnością.

 

To do Państwa decyzji należy wybór tego czy Wasz obiekt mieszkalny będzie posiadał poddasze, energooszczędne rozwiązania, czy też inteligentne systemy sterowania – drewniane domy szkieletowe dają ogromne możliwości w zakresie stosowania rozmaitych technologii i można dostosować je do różnorodnych warunków zabudowy. Korzystając z nowoczesnych technologii oraz bogatego doświadczenia w zakresie budowania tego rodzaju budynków, jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt, jak również zmodyfikować go według indywidualnych potrzeb. Energooszczędne domy z drewna można dodatkowo łatwo przebudować, bowiem nie ma konieczności przeprowadzania w ich przypadku skomplikowanych prac, takich jak np. kucie ścian.

 

W zależności od wielkości domu drewnianego, jego wykonanie zajmuje naszym fachowcom zaledwie kilka tygodni. Dzięki temu można błyskawicznie zrealizować marzenie o posiadaniu własnego, wspaniałego miejsca do życia. Do budowy wykorzystujemy sprawdzone materiały, projekty tworzymy i przerabiamy za pomocą specjalistycznego programu, a bogate doświadczenie i ogromna liczba zrealizowanych zleceń sprawiają, że możecie nam Państwo zaufać. Polecamy te wyjątkowe domy energooszczędne i przystępne ceny inwestycji. Oferujemy projekty i realizację pod klucz.

 

Technologia szkieletowa to jedna z dwóch najpopularniejszych technologii budowy domów drewnianych - dowiedz się więcej na jej temat.

© 2019  |  ZODAN Zakład Obróbki Drewna Adam Nowak
89-320 Wysoka, ul. Batorego 1
NIP: 7640101185,   REGON: 008117196

Projekt i realizacja MYKK
plde