Domy drewniane w zgodzie z naturą
30 lat doświadczenia

Informacje o firmie

Zodan - producent domów z drewna

Własny dom to największe marzenie wielu ludzi. Firma Zodan pomaga je realizować. Solidnie, szybko, tanio, a co najważniejsze - w prawdziwej harmonii z naturą. Od 1985 roku zdobywamy doświadczenia, które pozwalają nam budować domy drewniane w technologii szkieletowej oraz z bali, domki letniskowe i wiele innych konstrukcji.

 

Dzisiaj dysponujemy wysokiej klasy specjalistami, własną suszarnią i nowoczesnym parkiem maszynowym. Naszą produkcję wspomaga profesjonalny program konstrukcyjno-architektoniczny, dzięki któremu nasi Klienci mogą zobaczyć i osobiście "przymierzyć" swój dom, zanim on powstanie, aby upewnić się, że na pewno właśnie jego szukają.

 

Produkujemy z drewna, które wyrosło w Polsce i posiada certyfikat jakości FSC. Zastosowanie drewna świerkowego lub sosnowego sprawia, że budowane przez nas domy zapewniają przyjazny mikroklimat przez cały rok - dając ciepło zimą i przyjemny chłód latem. Są zdrowe nawet dla alergików.

 

Nie ma dla nas realizacji za trudnych, czy zbyt dużych. Zbudowaliśmy całe osiedla domów z drewna w pobliżu Berlina i w Bawarii. W okolicach Karpacza i w Kostnie niedaleko Gorzowa można podziwiać nasze miasteczka kowbojskie.

 

Cieszymy się zaufaniem Klientów we Francji, Niemczech, Szwecji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, a przede wszystkim w Polsce, gdzie trafia 70% całej naszej produkcji.

© 2019  |  ZODAN Zakład Obróbki Drewna Adam Nowak
89-320 Wysoka, ul. Batorego 1
NIP: 7640101185,   REGON: 008117196

Projekt i realizacja MYKK
plde