Domy drewniane w zgodzie z naturą
30 lat doświadczenia

Dom dla Ciebie - według Twojego pomysłu

Dom drewniany według Twojego pomysłu

Jeżeli masz "w głowie" gotowy projekt domu, w którym chcesz zamieszkać, to pomożemy Ci w jego realizacji. Na podstawie Twoich wskazówek przygotujemy profesjonalny projekt, a potem wybudujemy go dla Ciebie!

 

Etapy przygotowania konstrukcji na zamówienie.

 

1. Przekazanie projektu wstępnego

Opowiedz nam, jakie są Twoje oczekiwania. Pokaż rysunek, albo podobne konstrukcje. Nie musisz przychodzić z gotowym, profesjonalnym projektem, nie musisz się znać na budowaniu domów z drewna. Wystarczy, że zrozumiemy, czego potrzebujesz.

 

2. Model 3D

Nasz konstruktor na podstawie przekazanych wskazówek buduje komputerową wizualizację Twojego domu drewnianego. Oglądając model 3D możesz stwierdzić, czy Ci się podoba, czy o to właśnie chodziło, nanieść zmiany i poprawki.

 

3. Projekt

Gotowy model otrzymuje architekt, który przygotowuje dokumentację techniczno-budowlaną niezbędną do uzyskania zgody na budowę.

 

4. Adaptacja

Kierownik budowy dokonuje adaptacji gotowego projektu na potrzeby budowy. Na tym etapie mogą zostać wprowadzone przez kierownika (niewielkie) modyfikacje.

 

5. Realizacja

Gdy projekt będzie gotowy, przejdziemy do realizacji. Niedługo będziesz się cieszyć domem i satysfakcją, że jest on nie tylko wyjątkowy, ale też w 100% Twój."

© 2019  |  ZODAN Zakład Obróbki Drewna Adam Nowak
89-320 Wysoka, ul. Batorego 1
NIP: 7640101185,   REGON: 008117196

Projekt i realizacja MYKK
plde