Domy drewniane w zgodzie z naturą
30 lat doświadczenia

Zalety domów drewnianych

Zalety domów drewnianych

Chcesz mieszkać zdrowo i w zgodzie z naturą? Marzy ci się dom drewniany? Szukasz szybkiego i ekonomicznego rozwiązania na własne cztery kąty? Wybierz jeden z naszych domów zbudowanych z najzdrowszego i najbliższemu człowiekowi materiału - drewna.

 

Domy drewniane całoroczne budujemy w dwóch technologiach - domy szkieletowe oraz domy z bali. W obu przypadkach stosujemy drewno świerkowe, sosnowe lub modrzew (na specjalne zamówienie). Takie rozwiązania są:

 

Zdrowe i ekologicznie

Starannie suszone drewno sprawia, że konstrukcja jest trwała i odporna na czynniki atmosferyczne, a jednocześnie bliska naturze i ekologiczna, bo pozwala powietrzu swobodnie przepływać. W domach z drewna zawsze panuje zdrowy i przyjazny dla człowieka klimat, czy to podczas ostrej zimy czy też w trakcie upalnego lata. W takim mikroklimacie mieszka się wygodnie i zdrowo.

 

Bezpieczne i tanie w eksploatacji

Ochronę przed pożarem zapewniają zastawki przeciwogniowe, a wypełnienie z wełny mineralnej (lub szklanej) zatrzymuje ciepło wewnątrz budynku. Dzięki temu nasze domy drewniane łatwo jest ogrzać.

 

Ekonomiczne i eleganckie

Prosta konstrukcja i niezwykle szybkie wykonanie - właśnie dlatego domy z drewna są ekonomiczne i stanowią poważną konkurencję dla "tradycyjnej" murowanej zabudowy. A przecież tak naprawdę to właśnie drewno jest najbardziej tradycyjnym i najbliższym materiałem człowiekowi.

 

Piękne i modne

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele różnorodnych projektów. Od klasycznych po nowoczesne domy z bali. Od małych po okazałe rezydencje, w których może zamieszkać nawet bardzo duża rodzina.

 

Wybierz jeden z naszych projektów, a jeśli żaden Ci nie odpowiada, przedstaw własny. Wybudujemy go dla Ciebie!

© 2019  |  ZODAN Zakład Obróbki Drewna Adam Nowak
89-320 Wysoka, ul. Batorego 1
NIP: 7640101185,   REGON: 008117196

Projekt i realizacja MYKK
plde